Plán akcí 2010

8. 5. 2010 Veteránská revue

2. ročník výstavy historických vozidel, motoyklů, bicyklů a další techniky. Přehlídka dobového oblečení, jízda na bicyklech. Atmosféru celého dne oživí hudba v podání Dixieland Jazz Band Telč a také divadelní scénka členů spolku.

Zveme všechny příznivce techniky "starých časů".

Historické vozidla mají povolený vjezd na náměstí po celý den. Parkovací plochy pro návštěvníky značeny po celém městě (vzdálenost od centra města max 10 minut chůze).

Není nutné zasílat žádné přihlášky ani startovné. Přivítáme každého účastníka výstavy.

 

 

12. 6. 2010 Národní den historických vozidel v pohybu

Veteran Car Club České republiky společně s Federací klubů historických vozidel České republiky (národní autoritou FIVA) vyhlašují "Národní den historických vozidel v pohybu". Bude se konat pravidelně každý rok druhou červnovou sobotu.
Každý občan mající historické vozidlo by měl pokládat za čest vyjet tento den do ulic. Akce není nijak a nikým organizována.
Více informací www.fkhv.cz

Spolek telčských velocipedistů vyjede se svými vozy a motocykly na výlet po okolí Telče. (Průběh akce bude v předstihu upřesněn)

 

26. 6. 2010 Arts&Film 2010

Spolek telčských velocipedistů předvede propagační jízdu od 14:00 při příležitosti filmového festivalu na náměstí Zachariáše z Hradce. K poslechu Dixieland Jazz Band Telč a dívčí vokální skupina G*Apeels.

 

11. 9. 2010 Den památek

Přehlídka Spolku telčských velocipedistů ke Dni otevřených dveří památek. Po celý den také na náměstí Zachariáše z Hradce Gurmánská dovolená v Česku - to letí! Vystoupení Milana Drobného, Martina Zounara, Nadi Konvalinkové, Jakuba Smolíka, Marka Ztraceného či kapely Rangers. Program akce viz odkaz: www.telc.eu